#громадськемісце Чим запам’ятається Євробачення-2024: дискваліфікація, конфузи та інші пригоди #рівне #rivne

Чим запам’ятається Євробачення 2024: дискваліфікація, конфузи та інші пригоди

Євробачення-2024

Як ти, напевно, знаєш, вночі 12 травня завершився гранд-фінал одного з найпопулярніших міжнародних конкурсів — Євробачення-2024. На перший погляд, захід не віщував нічого незвичайного. Але тут є про що поговорити. Приміром, не обійшлося без скандалу, несподіваної перемоги та інших пригод. Подробиці, як завжди, ти дізнаєшся разом з нами у найближчі пару хвилин.

Євробачення-2024

Євробачення-2024

Ні для кого не секрет, що Євробачення-2024 відбулося у місті Мальме, Швеція. Адже минулого року перемогу здобула представниця саме цієї країни Loreen із піснею Tattoo. Цікаво, що для співачки це стало другим призовим місцем у конкурсі. Чи бачиш, ще у 2012 році вона перемогла з піснею Euphoria. На жаль, представникам Швеції цього року вдалося посісти лише 9 місце.

Євробачення-2024

Хоч як би там було, але цього року вистачало претендентів на перше місце. Так, варто відзначити виступи представників Ірландії, Франції, Ізраїлю, України та, звичайно, Хорватії. І, що цікаво, йдеться не лише про яскраві та барвисті номери, а й про емоційні пісні. Особливо глядачів та користувачів Мережі вразив Baby Lasagna із піснею Rim Tim Tagi Dim.

Хорватія

Baby Lasagna

Здавалося, що саме представник Хорватії забере перемогу на батьківщину. Адже його виступ був буквально наповнений драйвом та енергією. Та й зміст тексту неймовірно актуальний. Справа в тому, що Baby Lasagna вирішив торкнутися теми молодих хорватів, змушених залишати батьківщину у пошуку кращих можливостей в інших країнах. При цьому, що надзвичайно цікаво, ми взагалі могли не насолодитися хітом Rim Tim Tagi Dim і не побачити його навіть на другому місці.

Baby Lasagna

Справа в тому, що Baby Lasagna спочатку позиціонувався як резервний представник Хорватії на Євробаченні. Говорячи простими словами, він мав шанси потрапити на міжнародний конкурс лише в тому випадку, якщо хтось відмовиться з якихось причин. І, здається, сама доля вподобала нашого героя. Та й кількість переглядів у Rim Tim Tagi Dim в офіційному каналі Євробачення на Youtube сьогодні впевнено наближається до семи мільйонів, обігнавши запис виступу переможця заходу.

Україна

Jerry Heil & Аlyona Аlyona

Нашу країну, цього року представляли Jerry Heil & Аlyona Аlyona з піснею Teresa & Maria. Кількість переглядів їх виступу дорівнює кількості переглядів у переможця. При цьому важливо зазначити, що спочатку букмекери давали далеко не втішний прогноз українкам. Однак, як ти вже можеш переконатись, усі мають право на помилку. А тому цього року представниці України посіли третє місце.

Швейцарія

Nemo

Але, безперечно, варто поговорити і про переможця Євробачення-2024. Адже цього року виїхати додому з перемогою зміг представник Швейцарії Nemo із піснею The Code. І, звичайно ж, у композиції також є серйозне посилання. Бачиш, артист вирішив торкнутися теми небінарної ідентичності. Вибір такої теми є досить простим. Справа в тому, що Nemo і сам є небінарною людиною, для якої використовується займенник «вони».

Nemo

Також, говорячи про переможця Євробачення, можна впевнено сказати, що він буквально дихає музикою. Йому всього 23 роки, а він уже може похвалитися популярністю на батьківщині, грою на барабанах, скрипці та фортепіано, і написанням та продюсуванням пісень для своїх колег. А в 18 років Nemo записав платиновий сингл і два мініальбоми. Тож зустріти виконавця у чартах Швейцарії досить просто.

Дискваліфікація

Йоста Кляйна

Звичайно ж, не можна не згадати і скандальну сторону музичного конкурсу. Так, після другого півфіналу дискваліфікували представника Нідерландів Йоста Кляйна. Справа в тому, що після закінчення свого виступу артист поспішав у грін-рум. Один із фотографів побажав зняти цей момент. Музикант же, у свою чергу, зробив загрозливий рух у бік камери, щоб припинити подібні спроби.

Йоста Кляйна

За словами представників виконавця, Йост Кляйн «неодноразово наголошував на тому, щоб не хоче, щоб його знімали. Цю вимогу не врахували. Але він не торкався оператора». Як би там не було, але Європейська спільнота радіомовлення та телебачення не захотіла терпіти таку поведінку з боку учасника Євробачення. А тому його вже незабаром дискваліфікували. Через кілька днів нідерландець повернувся додому разом із командою.

ДЖЕРЕЛО