#громадськемісце Тонкощі економії пального для власників авто з «механікою» та «автоматикою» #рівне #rivne

Тонкощі економії пального для власників авто з «механікою» та «автоматикою»

пальне

Останнім часом, українці часто спостерігають коливання вартості популярних видів палива. З огляду на це, ефективна економія пального стає вельми актуальним завданням. При цьому, для власників машин з механічною та автоматичною коробками передач, принципи економії відрізнятимуться. А, щоб провести час із користю, можна відвідати Ельслотс Казино, яке пропонує вигідні вступні бонуси для гри в слоти.

Що робити автомобілістам, якщо у них встановлена «механіка»

Насамперед способи економії бензину залежать від бренду і моделі авто. І, хоча сучасний транспорт оснащений передовими технологіями, за наявності «механіки», все залежить від автовласника. Іншими словами, знизити споживання пального можна, якщо:

  • Уникати різкого розгону з видавлюванням до 6 тис. обертів;
  • Використовувати плавне і своєчасне гальмування, наприклад при віддаленому виявленні червоного світла на світлофорі;
  • Залишати авто в режимі поточної передачі під час затяжного спуску.

Окремо, перед вимкненням двигуна для стоянки, краще перейти до нейтрального режиму. Також, після активації запалювання, потрібно намагатися плавно натискати і відпускати зчеплення. І, якщо є система бортового контролю, її дані не варто ігнорувати. Адже, вона володіє інструментами, зокрема, такими, що контролюють оберти, а значить і ймовірний обсяг економії.

коробка передач

Практичні поради щодо економії палива на «автоматі»

Перевагою автоматичних коробок передач є те, що вони мають вбудовані програми, які зводять до мінімуму людський фактор. Однак, дане спрощення зовсім не означає, що водієві потрібно повністю розслабитися. До речі, у випадку з «автоматом» також необхідно слідувати показанням бортового комп’ютера (якщо такий є).

Тут, важливо дотримуватися рівномірності швидкісних показників, не перевантажувати коробку і уникати різкості в момент початку руху. Іншими словами, заощадити паливо допоможе плавне прискорення і аналогічне гальмування. Разом з тим, не варто забувати про регулярне техобслуговування, оскільки електроніка має властивість ламатися. А ще, деякі машини мають системи навігації по супутнику, які можуть показати оптимальні дороги для економії палива. Іншими словами, водій, наприклад, може уникнути тривалого перебування в пробці.

ДЖЕРЕЛО