#громадськемісце Загинув на Донецькому напрямку рівнянин, який не прагнув на війну, але пішов заради синів #рівне #rivne

Загинув на Донецькому напрямку рівнянин, який не прагнув на війну, але пішов заради синів

Загинув на Донецькому напрямку рівнянин, який не прагнув на війну, але пішов заради синів

Завтра Рівне віддасть шану Андрієві Морозовському. Прощання із Героєм відбудеться завтра, 17 травня, о 9:00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають Андрія Морозовського на кладовищі «Нове».

Андрій Морозовський народився 4 грудня 1980 року в Рівному. Навчався у Рівненській школі №1. Після закінчення навчання відразу пішов працювати. Спробував себе у різних галузях, останні роки вів підприємницьку діяльність у сфері торгівлі.

Тато був надзвичайно добрим, щирим, чуйним, справжньою душею компанії. Дуже любив фільми та музику, добре на них розумівся. А ще писав вірші. У нього дуже добре це виходило. Здебільшого ліричні, про любов, про маму…  –  розповідає син Героя Дмитро.

Андрій долучився до лав Збройних сил України у лютому 2024 року.

Він був зовсім не військовою людиною, не прагнув на війну. Але завжди говорив, якщо покличуть, то не буде ховатися, піде воювати заради своїх синів – мене і 12-річного брата. Так і сталося. Він розповідав, що їх гарно вчили, що навчився добре стріляти. Вірив, що все буде добре,  – продовжує син Героя.

Сумна звістка надійшла в родину надто рано:  43-річний солдат Андрій Морозовський загинув 11 травня  року на Донецькому напрямку. Люблячий батько, хороший син для матері – таким він залишиться у пам’яті близьких.

ДЖЕРЕЛО